Букмекерські контори

0
446

Класифікація всіх букмекерських контор проводиться за двома параметрами: законності діяльності в Інтернеті і формату прийому ставок – онлайн або офлайн, тобто – через фізичні пункти прийому ставок. У нас найкращій рейтинг букмекерських контор.

Легалізація БК
З літа 2016 року були створені умови для легальної роботи в онлайні. Конторам запропонували створити Саморегулівні організації, і букмекерське співтовариство потихеньку стало переходити з офшорної «тіні» в легальне поле роботи. Всі фінансові операції в легальних букмекерських конторах проходять через ЦУПІС, що дає можливість державі контролювати фінансові потоки в сфері ставок на спорт, а гравцям – високий рівень безпеки.
Офшорні БК паралельно з появою чітких правил регулювання державою сектора онлайн-ставок отримали болючий удар від Роскомнадзора. Їх доменні адреси і численні дзеркала були внесені в чорний список і заблоковані, що створювало чимало проблем з доступом до сайтів для клієнтів таких букмекерських контор.

Незважаючи на способи обходу блокувань, все більше бетторів перебираються в легальні БК, так як авторитет офшорних контор з кожним днем падає – вони не дають ніяких гарантій, створюють перешкоди для отримання виграшів, в разі, якщо беттор вийде в «плюс», не завжди виконують власні зобов’язання.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДепозит
Следующая статьяМежкомнатные двери