Window cleaning ny

0
500

Кожен любить чисті вікна, чи не так? У той час як ви насолоджуєтеся тим, як window cleaning ny відбиває сонячне світло і приносить теплі ранкові промені у вашу кімнату, птахи не цінують ваші зусилля з очищення вікон. Чим чистіше ваше скло, тим менше шансів, що птах його побачить.

Миття вікон NY є обов’язковим сезонним завданням, яке призводить до прозорого скла. Як тільки птах потрапляє у ваше вікно, чиста магія зникає. Що ви можете зробити?

Використовувати Нитяні Штори
Струнні штори не просто виглядають стильно (особливо коли прикрашені бісером), вони дозволяють птахові бачити ваше вікно. Тим часом струни не тримають занадто багато світла та сонячного світла, тому енергоефективність чистих вікон не страждає.

Застосувати Наклейки
Не всім подобається прикрашати свої вікна. Однак всього кілька відмінних знаків можуть істотно змінити життя деяких птахів. Вам не потрібно покривати все ваше вікно наклейками. Всього лише пара з них в кутах може допомогти птахам побачити ваше вікно.

Встановіть Зовнішні Жалюзі
Зовнішні жалюзі не тільки зменшать частоту вашої мийки вікон, вони допоможуть птахам помітити ваші вікна. Все, що вам потрібно зробити, це закрити віконниці, коли ви не перебуваєте в кімнаті. Ці жалюзі можуть стати чудовими економителями енергії в жарку і холодну пору року. Вони також запобігають зломи.

Розглянемо Односторонню Прозору Плівку
Ця плівка не завадить світлу проникати всередину, але зробить вікно непрозорим зовні. Це відмінний спосіб тримати птахів подалі. У той же час, плівка може запечатати холодне повітря протягом жаркого сезону.

Миття вікон NY, особливо коли це роблять професіонали, призводить до таких скрипучих чистих вікон, що багато птахів просто не бачать їх. Прийміть заходи щодо запобігання зіткнення, яке може привести до забруднення вікна і несвоєчасної загибелі птиці.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяWindow
Следующая статьяЧистка дымоходов