Шкафы купе

0
490

Шафи-купе сьогодні – це окрема ніша меблів, яка вражає своєю універсальністю та функціональністю. Різноманіття фасадів, форм і габаритів обумовлює популярність даного виду шаф і витісняє інші предмети меблів, призначені для зберігання речей.

Внутрішнє наповнення шкафы купе варіюється за бажанням замовника і може бути підлаштовано під індивідуальні переваги кожного члена сім’ї.

Стандартні шафи-купе включають в себе наступний набір пристосувань для внутрішньої організації простору:

штанги для плічок або мікроліфти;
брючниці;
просторі полички;
висувні сітки для білизни;
системи для зберігання взуття;
висувні ящики (шухляди).

Як купити шафу-купе в Києві (Україна)?

Важливим критерієм вибору сучасної шафи купе є і зовнішній вигляд. Різноманіття фасадів, стилістика оформлення і величезна палітра кольорів дозволяє підібрати оптимальний варіант меблів, який буде гармонійно вписаний в загальний інтер’єр.

На відміну від стандартного шафи, який є окремо стоять елементом меблів і часто виглядає громіздко, шафи купе дуже органічно вписуються в загальний простір.

Залежно від стилістики інтер’єру, вони можуть бути виконані в загальній колірній гамі стін, стель або підлогового покриття. Різноманіття фактур і кольорів фасадів дозволяє зробити цей предмет меблів головним декоративним елементом кімнати, надавши всьому інтер’єру естетичну привабливість.

Дизайнери рекомендують підбирати стиль і колір фасаду в залежності від загальної площі приміщення. Для вузької і невеликої кімнати ідеальним варіантом стануть двері з дзеркалами. Глянцева або дзеркальна поверхня візуально збільшує простір, додаючи світло.

Дуже стильно виглядає дзеркальний малюнок, виконаний піскоструминної технікою. Завдяки новим технологіям, на фасад розсувної системи може бути нанесений будь-який малюнок, візерунок, малюнок.

Велику популярність сьогодні набирає тенденція вітражного візерунка, нанесеного на фасад. Такий малюнок додасть «родзинку» в загальний інтер’єр і підкреслить чудовий художній смак власників.