Монтаж скс

0
408

Структурована кабельна система – гарантія безперебійної роботи будь-якого обладнання
монтаж скс – це створення структурованої кабельної мережі, яка повинна відповідати міжнародним і державним стандартам. Слід розуміти, що саме відповідність міжнародним нормам гарантує правильну роботу будь-якого підключеного обладнання, легкість в адмініструванні і обслуговуванні.

Монтаж ЛВС (локальної обчислювальної мережі) непрофесіоналами може обернутися на сущий кошмар, в якому дані передаються користувачами, губляться по дорозі, а половина підключеного обладнання просто не відображається в мережі.

Монтаж мереж СКС – основні етапи
Нульовим етапом в побудову мережі прийнято вважати визначення її необхідності. Якщо мова йде про невеликий домашньої мережі з обмеженим числом підключень і пристроїв, то особливого сенсу проводити монтаж СКС немає. Інша справа, якщо ми говоримо про мережу підприємства з великою кількістю користувачів, використанні різних протоколів і передачі всіляких типів даних (Голосовий зв’язок, відеоспостереження, інтернет).

Далі ми опишемо основні етапи проектування СКС:

Оцінка потреб об’єкта і побажань клієнта. Ми дуже уважно прислухаємося до побажань замовника. Будучи висококласними фахівцями, майстри виробляють рішення, які не тільки відповідають очікуванням клієнта, але і легко масштабуються.
Створення проекту. Монтаж локальної мережі завжди починається з проекту. Інженер повинен врахувати всілякі нюанси і виробити найкраще з можливих рішень. Надалі монтаж мережі буде проводитися виключно згідно з даним проектом.
Подання докладної кошторису. Слабкострумові мережі можуть бути побудовані на обладнанні різних виробників, від чого може сильно варіюватися їх ціна. До початку будь-яких монтажних робіт, клієнт нашої компанії будуть в курсі повної вартості готового рішення.
Монтаж кабелю. Прокладка кабелю і його кріплення виробляються виключно згідно світовим і українським стандартам. Дотримання всіх вимог робить результат передбачувано позитивним. Додатково в даний пункт можна включити і монтаж розеток для споживачів.
Маркування СКС. Якщо мова йде про складну архітектурі, де з першого погляду складно визначити куди веде той чи інший кабель, проводитися маркування елементів і створюється схема підключення.
Тестування СКС. Готове підключене рішення в обов’язковому порядку тестується на наявність вузьких місць, проводитися фінальна настройка мережі і сертифікація СКС перед здачею проекту клієнту.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКуточок споживача
Следующая статьяШкафы купе