Куточок споживача

0
743

Перелік документів для куточка споживача залежить від сфери діяльності підприємця або юридичної особи. Стенди Куточок споживача зазвичай використовують при надання будь-яких послуг населенню або іншим організаціям.

Якщо Ваша сфера діяльності — торгівля, то куточок споживача можна замінити на стенд куточок покупця. Головне, щоб такий інформаційний стенд був із легкістю доступний Вашим клентам і відвідувачам. Стенд Куточок споживача інформує зацікавлених осіб про продавця або про того, хто надає послуги. У нас найкращій куточок споживача.

Перелік обов’язкових документів для куточка споживача:

Повна інформація про підприємця або юр.особи. Зазвичай досить скопіювати дані з реєстраційних документів
Ліцензії, якщо Ваша сфера діяльності ліцензується
Контактні дані відділу Захисту прав споживача у Вашому населеному пункті
Інші документи, які потрібно розмістити на стенді Куточок споживача, залежать від виду діяльності. Наприклад, різноманітні сертифікати якості товарів і продукції. Тобто всі ті документи, які суб’єкт підприємницької діяльності повинен пред’явити споживачу послуги, покупцю або перевіряючому. Розміщувати всі ці документи на стенді куточок споживача необов’язково, але дуже зручно. У разі потреби їх пред’явити не потрібно судорожно шукати їх в шафах і під прилавком — можна просто вказати на стенд.

Перелік документів, які можуть розташовуватися на стенді куточок споживача:
Книга відгуків і пропозицій в установленому порядку прошнурована і з номерами всіх сторінок — не обов’язкова з 6 березня 2019 року. Але за бажанням може перебувати на стенді.
При торгівлі на ринку — «Правила торгівлі на ринках»
При торгівлі продовольчими товарами — «Правила торгівлі продтоварами», «Правила торгівлі овочевою продукцією», «Санітарні правила», «Правила торгівлі алкогольними напоями»
При торгівлі промисловими товарами — «Правила торгівлі непродовольчими товарами», «Список товарів, що не підлягають обміну».
На стенді Куточок споживача в перукарні повинна бути наступна інформація — «Правила побутового обслуговування», перелік стрижок та інших послуг з цінами на кожну окремо, перелік категорій громадян, які мають пільги на ціну послуги; гарантії надання послуг.
При наданні побутових послуг — «Правила побутового обслуговування населення»
При продажу драг. металів — «Правила торгівлі дорогоцінними металами»
На стенді Куточок споживача в підприємствах громадського харчування — санітарні правила СанПин 42-123-5777-91
Крім цього, на стендах можуть розташовуватися написи про шкоду куріння і напис «Куріння заборонено» із позначкою перекресленою сигарети. Для закладів громадського харчування ця норма обов’язкова. Також в кафе і ресторанах повинна бути схема Спеціальних місць для куріння.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяАккумуляторы
Следующая статьяМонтаж скс