Окуляри для водіїв

0
288

Окуляри для водіїв
Сонцезахисні окуляри для водіїв стали невід’ємним аксесуаром всіх автомобілістів, це вже необговорюваний факт. Для комфортної їзди за кермом кожному з нас потрібно захищати свої очі, і якісні окуляри справляються з цим завданням найкраще.

Сьогодні, сонцезахисні окуляри — це звичний предмет в салоні будь якої автомашини, але якісь окуляри краще захищають очі водія від сонця і інших подразників, а якісь зовсім марні.

Антиблікові окуляри для водіїв
Антиблікові окуляри для водіння автомобіля просто зобов’язані мати поляризаційний фільтр, і ніяк інакше. На нашому сайті https://comfortdrive.com.ua/ можна докладніше дізнатися про антиблікові окуляри та обрати те що потрібно саме вам.

Антиблікові окуляри потрібні водієві в тих випадках, коли є яскраво відбите світло. Простий приклад з яким стикався кожен автомобіліст, ви їдете по трасі під час дощу, дощ припинився і знову світить яскраве сонце. Ваші очі відчувають подвійне навантаження, від яскравого сонця (сховатися від нього не так складно, для цього є козирок) і від відблисків (від них ніякий козирок не допоможе), які відбиваються від мокрого асфальту.

Поляризаційні окуляри — це єдиний засіб, який може звести до мінімуму ефект мокрого асфальту і сонячних зайчиків, адже відблиски на дорогах не таке вже й рідкісне явище. Якщо подивитися на сучасні автомобілі з масою хромованих деталей і лакованої фарбою, то вони самі по собі служать ідеальним способом генерації відблисків.

Антиблікові окуляри мають різні лінзи, найпоширеніші виконані з мінерального скла, якщо купити поляризаційні окуляри хорошого бренду (Ray-Ban є явним фаворитом) то ніяких проблем у вас не буде. До того ж лінзи з мінерального скла Ray-Ban відмінно переносять роки експлуатації.

Якщо ви керуєте мотоциклом або займаєтеся автоспортом, то вкрай не рекомендовано використовувати противідблискуючі окуляри зі скляними лінзами — це може бути травмонебезпечно при аваріях. Безпечні противідблискуючі окуляри беруть участь в автоперегонах, їх для водіїв мотоциклістів випускає всесвітньо відома компанія оптики Oakley зі спортивним минулим і бойовим справжнім. На сьогодні окуляри бренду Oakley є неперевершеним стандартом в області безпеки. Якість і надійність лінз цього бренду неодноразово підтверджували самі видатні спортсмени та солдати армії США, для яких балістичні окуляри бренду Oakley — звична частина амуніції.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here