Авторазбор в Єкатеринбурзі

0
236

Ми об’єднуємо тих, кого цікавить авторазбор в Єкатеринбурзі. Інтернет-магазин AutoDetalka.RU — це широкий вибір б / у і нових запчастин для іномарок і вітчизняних автомобілів. Викуп авто здійснюється з урахуванням постійно зростаючих потреб автолюбителів, і ми можемо запропонувати великий асортимент найпопулярніших і по-справжньому рідкісних деталей.

У каталозі ви знайдете:

кузовні запчастини і комплектуючі до них для нових і знятих з виробництва іномарок;
деталі для двигунів, трансмісії, ходової частини і гальмівної системи;
запчастини в зборі;
деталі електрообладнання;
оптику;
деталі салону.

Крім цього, ви можете придбати безліч дрібних деталей, замінити які простіше і вигідніше на авторазбор. Скупка авто з 1999 року випуску дозволяє пропонувати все, що тільки може знадобитися. Також можливе замовлення деталей для будь-яких іномарок з центральних складів.

Переваги інтернет-магазину «Автодеталька»

Тільки оригінальні деталі. Розбираючи аварійне авто, ми ретельно перевіряємо, які запчастини були встановлені на ньому, і не пропонуємо клієнтам аналоги.

Перевірена якість. Наші фахівці ретельно перевіряють кожну деталь і складають її точний опис. Ви можете дізнатися про дефекти б / у запчастин на нашому сайті або в каталозі. Але в будь-якому випадку ми не запропонуємо деталі, які вже немає сенсу повторно використовувати.

Дбайливе поводження. Якість деталей залежить і від того, як вони знімаються і зберігаються. Для нас неважливо, йде розбирання японських авто або вітчизняних вантажівок: кожна запчастина отримує належну увагу.

Великий вибір. Який би не був у вас автомобіль — американський, італійський, російський або японський, авторазбор нашого магазину задовольнить власників навіть рідкісних моделей.

Торг доречний! Вибираючи деталі, ви можете запропонувати свою ціну, і ми обов’язково розглянемо вашу пропозицію, знизимо вартість або аргументовано пояснити свою позицію.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБитые авто из США
Следующая статьяАвтовикуп

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here