Видалення вм’ятин

0
314

Метал автомобіля досить тонкий і, на жаль при механічному впливі деформується. Кузов піддається постійному впливу зовнішніх негативних чинників. Деякі з них можуть залишити на кузова автомобіля вм’ятини. Град, каштани, щебінь і дрібні ДТП, ось основні причини виникнення вм’ятин на поверхні Вашої машини.

ТЕХНОЛОГІЯ

Повний спектр послуг включає в себе наступні етапи:

Обговорення з власником автомобіля плану майбутнього ремонту
Зняття напруги в місці пошкодження
Удаление вмятин
Полірування місця ремонту
Контрольна перевірка місця ремонту

Не затягуйте з проведенням ремонту. Бажано відразу ж після ДТП зверніться в спеціалізіруемой станцію, для проведення ремонту по витягуванню вм’ятин. При виборі станції для ремонту намагайтеся потрапити до професіоналів.

Отже з чого починається ремонт? Ремонт вм’ятини починається з оцінки пошкодження і можливості застосування технології. Для оцінки видалення вм’ятин Ви повинні показати автомобіль майстру, або вислати фотографії пошкодження нам на електронну адресу для аналізу. У випадку з фотографіями ми можемо дати лише приблизну оцінку пошкодження, так як по фотографії важко побачити точну конфігурацію вм’ятини. Якщо ви все ж вирішили відправити нам фотографії, постарайтеся сфотографувати вм’ятину з різних ракурсів, і зробити якісні знімки. Отже майстер сказав що видалення вм’ятини можливо, ми робимо оцінку часу на видалення вм’ятини і говоримо вартість видалення вм’ятин вашого автомобіля.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here