Артикулятор

0
418

Артикулятор  — це регульований артикулятор. Робота артикулятора заснована на використанні шарнірно-осьових механічних пристроїв і конструкцій лицьової дуги. Лицьова дуга налаштовується як по Камперовс-кою, так і по Франкфурской горизонталі за допомогою субназального штифта (метод реєстрації, який визначається артикулятором). План ортопедичного лікування — відновлення коронкової частини і дефектів зубних рядів залежить від руху нижньої щелепи і відтворення цих рухів в артикуляторі, з урахуванням яких виготовляються протези. Артикулятор артикулятор Artex купить може бути використаний при протезуванні будь-яких складних і простих конструкцій протезів, а також призначений для просторової фіксації моделей при виготовленні будь-яких конструкцій протезів:

• простих (вкладки, поодинокі коронки);

• складних (втрата зубів в односторонніх, двосторонніх бічних ділянках — мостовидні, часткові пластинкові, бюгельні протези, а також повні знімні протези при повній втраті зубів).

Моделі, встановлені в артикуляторі, мають точне тривимірне анатомічне розташування.

Гипсовка моделей щелеп в артикулятор  може ггооізводіться по индивидуаль-

вим або по среднеанатоміческім даними. Для гипсовка за індивідуальними даними потрібно більше часу, ніж по среднеанатоміческім.

Щоб встановити моделі щелеп в Артику-ром за індивідуальними даними, необхідні: лицьова дуга, прікусних вилка, перехідник, реєстратор центральної оклюзії.

Положення зубів верхньої щелепи по відношенню до суглоба переноситься за допомогою лицьової дуги. Положення зубних рядів верхньої і нижньої щелеп по відношенню один до одного встановлюється реєстратором центральної оклюзії.