Артикулятор Artex

0
430

Застосування артикуляторів для досягнення оптимальних функціональних і естетичних результатів в клініці ортопедичної стоматології

Якість і довготривалий позитивний результат лікування стоматологічних захворювань стали сьогодні основною метою повсякденній клінічній практики.

В даний час основна увага звертається на методи реєстрації рухів нижньої щелепи (механічні, електронні) з метою визначення центрального співвідношення щелеп, суглобових кутів, записи рухів нижньої щелепи в трьох площинах. Це дає можливість виявити і усунути ті функціональні порушення, які важко або просто неможливо розрізнити при звичайному клінічному дослідженні.

Необхідно підкреслити, що артикулятор Artex купить результати реєстрації рухів нижньої щелепи (внутрішньо-і поза-ротові) можуть бути правильно оцінені тільки при проведенні клінічних, рентгенологічних і функціональних досліджень. Гнатоло-гія передбачає використання артикуляторов і приладів для запису рухів нижньої щелепи.

Артикулятор — пристрій або механічний прилад, що імітує рухи нижньої щелепи, що дозволяє здійснити в клініці і лабораторії намічене лікування. Однак основна роль при цьому належить грамотному гнатологіческому мислення лікаря і зубного техніка. На ринку є різні типи артикуляторов: без регулювання, з неповною або повною регулюванням суглобового кута нахилу і кута Беннета. Всі типи артикуляторов поділяють на 3 категорії: прості (спрощені), полурегуліруемие і повністю регульовані (універсальні). Вони відносяться до Артикулятор типу Аркон, тобто мають механізм, що відтворює суглобовий шлях, де імітує суглобова ямка розташована у верхній рамі, а в нижній частині — імітує суглобова головка.

КіберЛенінка: https://cyberleninka.ru/article/n/primenenie-artikulyatorov-dlya-dostizheniya-optimalnyh-funktsionalnyh-i-esteticheskih-rezultatov-v-klinike-ortopedicheskoy