Авто з Литви

0
384

На автомобільних ринках Європи — Литви, Польщі, Франції, Німеччини та Голландії — стан старих машин, як правило, набагато краще ніж в Україні. Кращий варіант — з’їздити до Литви самому і купити авто. Якщо хочете авто марки BMW, простіше купити такий автомобіль в Баварії. Там майже кожен другий автомобіль — місцевого виробництва. Відповідно, і пропозицій з продажу набагато більше.

Основні труднощі в тому, що для вдалої покупки треба не тільки добре розбиратися в пристрої автомобіля,
але і володіти формальністю як купувати автомобіль, знання мови.

Найбільші ринки з продажу авто в Європі це Литва, Німеччина і Франція.
Але українці шукають купують машини в найближчих країнах — в Литві або Польщі. Счітаетcя, що в прибалтійських Країна великий вибір японських авто, а в Польщі — «німців».

Самостійно розібратися в цій проблемі досить складно, оскільки немає однозначного опису або чіткої інструкції, алгоритму дій. Найпростіше і, зрозуміло, найбільш вірне рішення — вдатися до послуг компанії prosto-car.com.ua, що має на території Литви реально існуюче, діюче підприємство.

Самостійно, без підтримки такої компанії поїхати в Литву і купити, а потім перегнати куплений там автомобіль не вдасться, оскільки в Україні неможливо законно експлуатувати таку машину тривалий час.