Виготовлення наклейок на авто

0
428

Стікери на авто
На сучасному етапі є дві доріжки (зауважимо, що обидві слизькі) заклеювання авто. Є так званий «справжній» стікербомбінг, де бомби клеяться довільно окремо вирізаними стікерами. Основний плюс — унікальність і оригінальність малюнка, де автор вносить своє «Я».

Також, існує більш практичний варіант изготовление наклеек на авто, при якому обклеювання, не без допомоги поліграфічної індустрії, проводиться вже підготовленими до нанесення великими листами. Зовні — ефект такий же, як від поштучного нанесення, але ось малюнок не унікальний, і втрачається найважливіше — захоплюючий процес, з плюсів — швидкість і більш високу якість обклеювання.
Що краще — цілісна плівка, якою можна заклеїти автомобіль звернувшись до будь-якого майстра по нанесенню плівки на авто, а можна самому забомбити окремими стікерами, віддаючи данину культурної спадщини і перетворюю тачку в самобутню колоритну одиницю на дорозі — вирішувати тобі.

Наліпки на машину
Наклейки на авто купити просто, достатньо вибрати вподобані стікери з каталогу стікерів або замовивши цільну плівку 120х120 см., Оформити замовлення і почекати 5-10 робочих днів.

Сучасний розвиток автомобільного стікер бомбінга почалося з ентузіастів, яким набридли звичайні наклейки. У справу пішли будь JDM наклейки, в тому числі і наклейки на бампер, які без вникання в тему і колірну гамму бомбилися на різні деталі кузова, наприклад, нерідко заклеюють крила, капот або дрібні деталі. Досить часто стікер бомбинг використовується для оформлення інтер’єру машини (центральна консоль, обід приборки, кермо, панелі дверей, накладки стійок даху).