СТМ Донецк

0
363

Сьогодні, 15 грудня, в залі нарад Міністерства у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих Донецької Народної Республіки СТМ Донецк відбулися урочисті збори з нагоди передачі від компанії «Майстер-Торг» Міністерству приміщення в сел. Кутейникове Амвросіївського району для відкриття нової пожежно-рятувальної частини.

У залі були присутні заступник Міністра МНС ДНР полковник служби цивільного захисту Д.В. Захаров, представник компанії «Майстер-Торг» С.І. Блищак, а також особовий склад Міністерства. В ході заходу представник компанії «Майстер-Торг» висловив свою вдячність співробітникам МНС за врятовані життя людей і вручив символічний ключ від приміщення пожежно-рятувальної частини в сел. Кутейникове. СТМ Донецк. Також були підписані відповідні документи про передачу приміщення в користування.

Заступник Міністра МНС ДНР полковник служби цивільного захисту Д.В. Захаров наголосив на важливості відкриття в селищі пожежно-рятувальної частини МНС та подякував компанії «Майстер-Торг» за сприяння. «Для нас сьогоднішня подія дійсно є важливим. Відкриття пожежно-рятувальної частини в селищі Кутейникове стратегічно необхідно … від імені керівництва СТМ Донецк та колективу МНС дякую компанії «Майстер-Торг» за сприяння в удосконаленні матеріально-технічної бази підрозділів «Міністерства» — зазначив Дмитро Захаров.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяЛечение алкоголизма
Следующая статьяInterstate movers