Лечение алкоголизма

0
358

Вважається, що алкоголік насилу визнає своє захворювання. Вислів «Так я сам кину, коли захочу!» — лейтмотив будь бесіди з людиною, схильним до непомірного вживання спиртних напоїв. Є ще кілька «життєвих» кліше, на які ми звикли не звертати увагу. Наприклад, мало хто замислюється, що лечение алкоголизма першу чарку — тобто, по суті, крихітний, але все ж крок, — людина робить з подачі найближчих йому людей — батьків. Кожен згадає, як тато з мамою давали своїй дитині випити трохи шампанського на Новий рік або на день народження. Але не дарма закон визначив вік, з якого можна продавати алкоголь, а значить, вживати його — 18 років. Зараз в Держдумі знаходиться закон, що посилює відповідальність за продаж спиртних напоїв молодим людям, які не досягли 21 року.

Біологічне дозрівання організму завершується значно пізніше і цього віку теж. Необхідність прийняття цього документа не викликає сумнівів у законодавців, тому що вік прилучення до алкоголю знизився в Росії з 15 до 11 років. Тимчасові обмеження продажу алкоголю, збільшення ціни акцизів — всі ці заходи вживаються після того, як оголошуються цифри, з якими ніяке алкогольне лобі не може посперечатися. Щороку понад півмільйона людей гинуть від надмірного вживання алкоголю, в результаті п’яних бійок, при водінні автомобіля в нетверезому вигляді. Алкоголізм лечение алкоголизма — це хвороба, яка обходиться платникам податків надзвичайно дорого. Це зміст медвитверезників, лікування алкоголіків, зміст в притулках дітей, чиї батьки п’ють і ніде не працюють і т.д.

Запій Не завжди пов’язане з хворобою «алкоголізм» лечение алкоголизма таке явище, як запій. Він трапляється раптово. У багатьох запійних часовий відрізок як «від і до» нього, так і сам період запою різняться. Буває, людина не випиває рік або півроку, і зривається в одну хвилину. На це впливають різні події, або людина потрапляє в умови, коли просто не може не випити, ну а далі вже просто не в силах зупинитися. Виною цьому похмільний синдром, від якого він прагне позбутися. Тривалість запою також буває різною: від двох-трьох днів до місяця. В цей час нормальний громадянин стає абсолютно асоціальним. Перестає стежити за собою, може опуститися до того, що буде буквально жити на вулиці. Чи не ходить на роботу, не виконує свої побутові обов’язки. Після закінчення лечение алкоголизма певного терміну безперервного вживання алкоголю він зупиняється. Регулярність запою може рости, а може бути стабільною протягом багатьох років. У всіх є знайомі, або знайомі знайомих, які раз на місяць (півроку) «йдуть» в запій, щоб через пару-трійку днів повернутися з нього і знову стати «мужиком з золотими руками». Слід розуміти, що висновок із запою набагато менш трудомісткий процес, ніж боротьба із захворюванням під назвою алкоголізм.