Компанія Джем Кейтеринг

0
239
Party Table

Перш ніж зробити замовлення фуршету в офіс в Києві, можете вибрати їх на нашому сайті в розділі меню або скачати бриф і меню в текстовому форматі, щоб відзначити те, що вам потрібно. Хочемо зазначити, що в залежності від пори року кейтеринг киев «Jamcatering» проводить акції і надає додаткові знижки постійним клієнтам, тим самим, фуршети з нами обійдуться Вам недорого. З нами проведення будь-яких заходів завжди буде приємним і вигідним процесом. Тому що організація виїзних фуршетів з доставкою, не таке й трудомістке заняття, коли за справу беремося ми.

За останні півроку накопичилося багато кейсів виїзних фуршетів, наприклад кейс однієї великої оптової компанії, яка займається поставками продукції по всій Україні. Вони не раз зверталися в інші організації, але після презентації нашої кухні і інших тонкощів нашого виробництва, вибір все-таки впав на нас. Часу на підготовку і доставку було зовсім небагато, щось близько 12-годин, завдяки тому, що наші кухарі готові діяти і вдень і вночі, ми встигли вчасно і зробили велике шикарне захід.

Рекомендуємо замовити недорогий виїзний кейтеринг в Києві саме у нас, тому що ми входимо в ту невелику частину Українських компаній, які можуть організувати зустріч саме такою, якою вона повинна бути!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here