Кимры Авто

0
418

Експертна оцінка автомобіля на https://kimryauto.ru/  обов’язкова при оформленні угоди купівлі-продажу. Служить вона для визначення суми податку. Оцінку проводить сертифікований оцінювач, за її результатами видає відповідний акт. Послуга платна. Існують фірми, які спеціалізуються на послугах з експертною оцінкою автомобілів.

Але також існує цілий ряд фірм,https://kimryauto.ru/,які пропонують комплексну допомогу. Подібні організації можуть допомогти і при знятті / постановці авто на облік, здійснити експертну оцінку машини, оформити договір купівлі-продажу. Збираючись купити автомобіль, будьте готові до дрібних витрат, що не обумовленим відразу.
Оформлення договору купівлі-продажу автомобіля

В даний момент угоду на https://kimryauto.ru/ можна оформити 2-ма способами:
З довідкою-рахунком;
Уклавши нотаріальний договір купівлі-продажу.
В обох цих випадках документи повинні видаватися сертифікованої організацією і на бланках суворої звітності.
Для оформлення довідки-рахунку на https://kimryauto.ru/ потрібно надати:
техпаспорт на авто (а якщо техпаспорт нового зразка — і облікову картку);
транзитні номери;
паспорт продавця;
довіреність в оригіналі (при необхідності);
акт оцінки автомобіля експертом.
Обов’язковою є прибутковий податок, він становить 1% оціночної вартості автомобіля, якщо це перша продавана машина в поточному році на https://kimryauto.ru/. Якщо ж ви вже продавали автомобіль в поточному році — заплатите 15%. Вартість оформлення довідки-рахунку досить пристойна, а на оформлення її йде 20 хвилин. Збираючись купити або продати автомобіль, виділіть для оформлення угоди один робочий день.