Кролика Рекс купить

0
418

Види кормів. Спочатку слід зрозуміти, що ж взагалі їсть кролика рекс купить. Найкраща їжа для пухнастих звірят — це корми, але вони бувають:

1. Зелені корми. Простіше кажучи, це звичайна трава, зелень, капуста. Цим простіше годувати в теплу пору року, а восени і взимку використовувати іншу їжу. Але також необхідно знати, що кролик здатний з’їсти не всі види трав. Ці тварини добре перетравлюють такі трави, як люпин, злакові, бобові, конюшина. Також наші звірята нормально ставляться до овочів, наприклад, до картоплі або буряку. Але при всіх цих зелених кормах, потрібно стежити за кроликом, адже у нього можуть початися проблеми з-за надмірного вживання тих чи інших трав.
2. Грубі корми. Що ж це таке? До таких видів кормів відносять гілки, згущені трави, сіно і так далі. Але також слід знати, що не всі гілки можна давати тварині. Кролики погано ставляться до гілок деяких фруктових дерев, наприклад, до абрикосу. А ось ясен, липу спокійно можна давати пухнастиків. Сіно треба готувати з тих сортів трав, які кролик їсть і в звичайний час.
3. Соковиті корми. Це плоди, фрукти, ягоди і так далі. Кролики ще ті гурмани, вони вважатимуть за краще з’їсти кавун або морква, а може і гарбуз. Також можна готувати силос — з перетертої трави і коренеплодів. Комбікорм: що це і скільки давати. Крім цих видів кормів, можна побалувати кролика і дати йому комбікорм. Вважається, що це концентрований корм, який дає кроликам багато корисних елементів і вітамін, в них міститься збалансований склад білків, жирів і вуглеводів, а також міститься велика кількість протеїну. Такі корми потрібно довго вводити в раціон тварини, щоб він звик.
Найбільш поживними речовинами є:
1. Овес 2. Кукурудза 3. Пшениця 4. Ячмінь Всі ці продукти добре підходять для таких звірів, дають йому сили і енергію. Найкориснішим все ж є комбікорм, але цей спосіб годування кроликів є і найдорожчим.