Автобус в Крым. Поехать на микроавтобусе из Харькова в Крым и обратно

0
397

Євпаторія — це Вам звичайно не відпочинок в Домінікані! Однак незалежно від того, приїхали ви по путівці або зняли розкішний номер готелю, в Євпаторії кожному знайдеться і місце, і розваги. Автобус в Крым. Поехать на микроавтобусе из Харькова в Крым и обратно Зовсім недалеко від міста розташувався великий аквапарк, а поруч з ним — розважальний комплекс «Сонечко», де все літо працюють найвідоміші діджеї, відбуваються фестивалі, концерти і просто дискотеки під нічним небом.

В межах міста ланцюжком простяглися і кілька грязьових озер, якими теж славиться Євпаторія (санаторії беруть звідси бруд для бальнеопроцедур). Але не варто мазати брудом тут же, на березі, а потім йти в свій готель — в Євпаторії такий бруд продається вже розфасованої, а вартість процедури з нею виходить менше, ніж в поліклініці.

Втім, давайте краще підрахуємо інші цифри: Євпаторія — один з найдавніших міст в Європі. Нещодавно йому виповнилося 2500 років! Криві вулички старого міста зберігають пам’ять про десятки народів, які побували на цих берегах. Адам Міцкевич, Леся Українка, Володимир Маяковський, Микола Самокиш, Микола Островський — тиха принадність цих місць захопила їх без залишку; в кольорах весняної степу, легкому морський бриз, темних осінніх хвилях черпали вони сили для життя і натхнення для творчості. Адже Євпаторія лікує не тільки тіло — вона лікує і душу.