Чоловічі зачіски з чубчиком

0
531

Чуб здатний значно поліпшити зовнішній вигляд чоловіка: відкоригувати форму обличчя, приховати недоліки шкіри чола. Тому сьогодні такі зачіски вибирають багато хлопців, що піклуються про власну зовнішність. Барбер стрижка на сайті http://zirulnik.com/.

Спочатку визначитеся з формою свого обличчя:

 1. Овал. Чоловікам з такою формою підійде коротка пряма чубчик з рваними кінцями, а також чубчик набік;
 2. Квадрат. Робіть вибір на користь рівних ліній, косих і асиметричних челок краще уникати;
 3. Коло. В такому випадку відмовтеся від прямої чубчика, зробивши вибір на користь скошеної;
 4. Витягнуте. Якщо у вас ця форма обличчя, вибирайте градуйований або Філіровать варіант;
 5. Трикутне. Якщо у овалу обличчя форма класичного трикутника, то йому підійде пряма чубчик, так як вирівняє його анфас. Якщо ж форма перевернутого трикутника, варто зробити вибір на користь чубчика набік.

Будь-яку чоловічу чубок можна укласти декількома способами.

 1. Перший з них передбачає просте розчісування і моделювання за допомогою рук. Якщо у вас м’які волосся і ви не хочете використовувати гель, зафіксувати чубок можна за допомогою невеликої кількості лаку або спеціального спрея.
 2. Другий — використання гелів для укладання або фена. За допомогою спеціальних засобів можна зафіксувати її в стоячому положенні. Використовуйте невелику кількість гелю і легкими рухами підійміть чубок, встановивши її так, як вам подобається. Крім того, із засобом можна створити модний «вихор», злегка скуйовджуючи волосся.
  Якщо ви хочете скористатися для укладання феном, вимийте волосся і, піднімаючи чубок гребінцем, висушіть її. Потік гарячого повітря направляйте в ту сторону, в яку хочете укласти волосся. Також попередньо можна нанести невелику кількість гелю, рівномірно розподіливши його. Так укладання буде триматися довше.
  Попередньо волосся можна вирівняти за допомогою прасування, особливо якщо у вас хвиляста неслухняна чубчик. Використовуйте термоспрей, щоб захистити волосся від негативного впливу тепла. Такий засіб можна застосовувати і перед використанням фена.