Як працює Карта Мрії

0
190

Як відомо, у терміна Карта Мрії існує кілька синонімів: Карта Скарбів, Бажань, Фен Шуй, Щастя, … Особисто нам більше подобається варіант Карта Мрії і Карта Скарбів. В матеріалах сайту слова Карта Мрії, Карта, Карта Мрії (Скарбів) означають одне і те ж.

Ми з вами живемо в досить цікавому світі. На перший погляд здається, що все в ньому підпорядковується знайомим зі школи фізичним законам, що все, що відбувається навколо ясно і зрозуміло. З іншого боку, люди постійно говорять про речі, які ніяк не вписуються в цю картину, причому, ніхто навіть не помічає цієї невідповідності. Наприклад, йдеться: «Щасливий хлопець», «Сильна інтуїція», «Душа співає», «Підсвідомість впливає», «Їй завжди щастить» і т.д. При цьому ніхто з наукового точно ні відповість, що таке інтуїція, душа, підсвідомість. Люди просто знають, що подібні речі існують, і все! Замовляйте собі карту мрії на нашому сайті http://www.karta-sokrovish.by/.

Зараз вже мало хто сумнівається, що крім знайомої всім фізичної реальності існує величезний невидимий Світ, який може впливати на людей, допомагати їм або навпаки. Часто використовуються слова Космос, Всесвіт, Абсолют, Вселенський Розум, кому як більше подобається. Нам більше до душі вираз «наш Світ» або просто «Мир». У цьому Світі є Сили незбагненно величезної потужності, які в змозі створювати планети і галактики. Ось було б здорово отримувати їх допомогу і підтримку!

Тисячоліттями людство намагалося пізнати секрети Миру, навчитися використовувати його допомогу собі на благо. Зрозуміло, такі знання завжди були таємними і передавалися тільки від присвяченого до присвяченому. Але в останні два-три десятиліття відбулося масове відкриття деякої частки цих відомостей всьому людству. Ви це самі бачите по величезній кількості літератури, яка заполонила книжкові прилавки.

В результаті людям стали доступні прості методи отримання допомоги і підтримки від Миру. Це афірмації, візуалізації, колажі мрії і т.д. Більшість з них працює за принципом «докладно розкажи Миру, чого ти хочеш». Ви уявляєте, зображує чи проговорює своє бажання -> ця інформація сприймається Світом -> Він допомагає в здійсненні бажання (якщо вважатиме за потрібне допомогти). Відзначимо, що це дуже дієві методи.

Але навряд чи щось може зрівнятися за ефективністю з Картою Мрії. Вона зовсім не просто повідомляє Миру про Ваші бажання. Наприклад, вона використовує знання з китайської метафізики, а також інші секрети. У цьому її принципова різниця, наприклад, від Колажа Мрії.

Ця методика може допомогти практично у всіх сферах вашого життя, адже вона має окремі «розділи» для багатства, кар’єри, творчості, здоров’я, любові і т.д. Це означає, що вона здатна не просто виконати якесь одне бажання, а змінити на краще ВРЮ життя людини. Ви тільки вдумайтеся, існує інструмент зміни всього життя! Часто людина дозволяє собі мріяти тільки про дрібниці, типу нової машини. А Карта здатна (але зовсім не зобов’язана) змінити ціле життя. Це просто фантастика!

Відразу звернемо вашу увагу на те, що ми сказали «здатна», але не «обов’язково допоможе». Ефективність даної техніки в першу чергу залежить від позитивних вчинків, думок і емоцій людини. Карта — це зовсім не чарівна паличка і не джин з лампи, які зобов’язані виконувати будь-які бажання будь-кого. Світ допомагає тільки тим, хто змінюється на краще і сам активно діє.

Саме як інструмент для змін свого життя і служить Карта Мрії, для цього її і потрібно створювати. СТОП, ми тільки що використовували дуже невдалий слово «потрібно». А ми ж абсолютно не знаємо, «чи потрібно» це для вас, нас питання «потрібності» взагалі не стосується. Ми просто даємо в руки майже чарівний інструмент, за допомогою якого можна творити справжні чудеса (якщо Світ визнає правильним вам допомагати). Але тільки ви вирішуєте, чи потрібен Вам цей інструмент і наскільки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here