Міфи і реальні складності установки і НАЛАШТУВАННЯ ГБО

0
270

Отже, найбільш поширені чутки:
Температура горіння газу в циліндрах вище, ніж у бензину. Насправді, різниця температур вихлопів не перевищує 30-50 градусів, причому бензин горить c більш високою температурою. Проблема криється в іншому: коли паливна суміш містить неправильні пропорції газу і повітря, вона горить довше, і закінчення процесу горіння відбувається тоді, коли відкриваються випускні клапани. Відповідно -клапани піддаються підвищеному температурному впливу. Щоб вони служили довше, необхідно підтримувати правильні пропорції суміші газу і повітря. Для цього потрібно:

Обладнання повинно бути правильно підібране. Редуктор необхідно купувати такий, щоб його потужності вистачало для забезпечення двигуна на максимумі. Форсунки — якісно, ​​точно дозуючі паливо. ЕБУ повинен дозволяти проводити точну настройку складу і дозування суміші в різних режимах роботи протягом тривалого часу. Не знаєте, яке газове обладнання необхідно конкретно для вас? Можна знайти інформацію на нашому сайті або проконсультуватися у наших менеджерів. Заходьте на наш сайт http://gbo.co.ua/ і дізнавайтеся ще більше цікавої інформації.

Монтаж ГБО в надійному автосервісі. Установка газобалонного обладнання руками досвідчених фахівців, які працюють за допомогою сучасної техніки — запорука тривалої роботи системи.
Професійна настройка ГБО. На багатьох сучасних автомобілях, керованих складною електронікою, налаштувати газове обладнання без дорогого діагностичного обладнання просто неможливо. Наші співробітники мають великий досвід роботи установки різних поколінь ГБО на різноманітні транспортні засоби за допомогою найсучаснішого обладнання.

Використання тестерів, Автосканер, осцилографів, програмного забезпечення від виробників газових систем дозволяє швидко знаходити проблеми і усувати будь-які неполадки.
Розміщення газового балона в багажнику або салоні автомобіля значно зменшує корисний простір. Якщо підійти до цього питання правильно, незручностей балон вам не доставить. А запаска легко розміститися в фірмовому чохлі.
Витрата газу настільки великий, що про економію мова не йде. Черговий міф, придуманий тими, у кого неправильно налаштоване газове обладнання і не відрегульований двигун. Якщо всі компоненти працюють коректно, витрата пропан-бутану щодо бензину не повинен перевищувати 12-15% (за обсягом).

Яке резюме можна зробити? Якщо в автосервісі вам правильно встановили та налаштували ГБО, проблем з подальшою експлуатацією газової системи виникнути не повинно. Хочете дізнатися більше інформації та остаточно зробити вибір на користь установки ГБО в компанії «Віпсервісгаз» — дивіться приклади вже виконаних робіт в розділі «Готові проекти«.