Де шукати і як знайти роботу?

0
408

Вам необхідно поиск работы в челябинске або пройти співбесіду? Ми відкриємо для вас маленькі секрети які Вам допоможуть знайти роботу собі до душі.

Ви перший раз в пошуку роботи? Або бажаєте змінити посаду? А може, вам потрібна робота після великої перерви? У будь-якому випадку, якщо ви хвилюєтеся, переживаєте або просто боїтеся, скористайтеся нашими простими порадами, і ви зрозумієте, що пошук роботи може стати простим і приємним справою.

Де шукати і як знайти роботу?

За великим рахунком, усім і так відомо, де можна знайти роботу. Однак у кожного із способів є свої плюси і мінуси.

Найперший спосіб, найлегший — це знайти роботу через знайомих. Звичайно, це зручно. При такому способі пристрої на роботу більше шансів на успіх і менше трудовитрат на пошуки, телефонні дзвінки і відвідування потенційних роботодавців. Однак, в подальшому необхідно буде завжди «відповідати», пам’ятаючи про репутацію людини, за протекцією якого вас прийняли на цю посаду.

Спосіб другий — це знайти роботу по газеті. Найстаріший і перевірений спосіб, яким і в даний час користується понад 50% претендентів. Численні видання пропонують зі своїх сторінок тисячі різноманітних вакансій. Однак на їх перевірку йде величезна кількість дорогоцінного часу.

Спосіб третій — пошук роботи через Інтернет. З кожним днем ​​шукати роботу у всесвітній павутині все легше, простіше і надійніше. При цьому існує вже як мінімум три види такого пошуку роботи. По-перше, саме тут знаходяться такі відомі біржі праці як job і superjob. По-друге, в інтернеті багато різних дощок оголошень, теж містять пропозиції від роботодавців. Залежно від специфіки передбачуваної роботи, можна простудіювати і біржі фрілансу. І третій варіант: останнім часом все збільшуються шанси знайти роботу в соціальних мережах. Для цього створюються цілі спеціалізовані групи в Однокласниках, Вконтакте і на Фейсбуці.

Спосіб четвертий. Самий трудомісткий. Але найнадійніший — це пошук роботи «на місці». Підходить для бажаючих підробити влітку або тим, хто в пошуку тимчасової роботи. Суть в тому, щоб звертати увагу на вивіски в магазинах і інших можливих місцях «Потрібно …. продавець, кухар, бармен »і так далі. Переваги такого пошуку в тому, що ви, швидше за все, вже через півгодини будете точно знати, підходите ви на цю посаду чи ні. Економія часу, нервів і сил.

Як пройти співбесіду?

Є речі, які стосуються пошуку роботи, а саме співбесід, які залишаються незмінними на протязі багатьох років. Вони прості, але при цьому як і раніше досить ефективні.

Обов’язково виспіться перед співбесідою. Навіть якщо для цього доведеться прийняти снодійне. Повноцінний сон забезпечить вам бадьорість і чіткість мислення.

Ретельно заздалегідь продумайте всі деталі свого образу. Ніколи не збирайтеся в поспіху. Думка про те, що ви щось одягли не в колір або не по погоді не дадуть вам повністю зосередитися на співбесіді.
Вибирайте роботу до душі, за покликанням. Є правило, що ні ви шукайте роботу, це робота шукає вас. Не прагніть влаштуватися на перше місце, що звільнилося. Будьте впевнені, то місце, яке призначене вам, вас обов’язково дочекається.

Чи не намагайтеся перераховувати роботодавцям ті місця, де ви вже працювали раніше. Замість цього потрібно перерахувати ваші знання, вміння і робочі навички. В описах своїх якостей уникайте шаблонів. Пам’ятайте, що абсолютно всі претенденти відповідальні, чесні і порядні. Знайдіть особливі слова, які повністю розкриють вашу унікальну особистість.

Ніколи не запізнюйтесь на співбесіду. Краще прийти набагато раніше і дочекатися потрібного часу в сусідньому кафе. Це дозволить вам зібратися з думками і заспокоїтися. Якщо відчуваєте, що до призначеного часу не встигаєте, краще просто, чи не придумуючи безглуздих пояснень, попросити перенести зустріч.

Якщо ви будете використовувати більшу частину наведених вище рекомендацій, вам обов’язково вдасться знайти роботу. Це звичайно потребує часу і зусиль з вашого боку, але результат того вартий. І останнє: цінуйте себе, і тоді оточуючі це відчують і тоді вам швидше вдасться знайти роботу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here