Електронні сигарети

0
347

Електронна сигарета, як і будь-який інший електронний пристрій, вимагає дбайливого використання. Щоб продовжити термін її служби, постарайтеся не допускати контакту з водою, перегріву, падіння, перезарядки, механічних пошкоджень пристрою.
Так як електронна сигарета — винахід порівняно недавній, її функції все ще удосконалюються. І хоча рік від року, моделі стають все краще і функціональніше, для повноцінної роботи електронної сигарети потрібне дотримання певних правил і умов.
Якщо ви спробували електронне куріння і залишилися розчаровані недовговічністю пристрою або вас не задовольнили відчуття при курінні, зверніть увагу на кілька порад з використання електронної сигарети.

Порада 1. Намагайтеся уникати різких і коротких затяжок, як при звичайному курінні. Затягуватися електронною сигаретою потрібно плавно і довго. Неправильне затягування є основною причиною перегріву і швидкого виходу з ладу атомайзера. Це, в свою чергу, призводить до неможливості подальшого використання приладу. Таку помилку — затягування електронною сигаретою як звичайної — в основному роблять новачки. Результат — поломка пристрою, розчарування і даремно витрачені гроші. Пам’ятайте, затягування не повинні бути сильними, поява характерного свистячого звуку означає, що затягування занадто інтенсивне. Правильна затягування електронною сигаретою повністю беззвучно.
Порада 2. Звертайте увагу на появу темного нальоту, який неминуче накопичується на заклепках деталей електронної сигарети, як результат використання рідин для заправки картриджа. Щоб уникнути окислення рекомендується періодично зчищати наліт.
Порада 3. Якщо вам здається, що смакові якості і генерація пара недостатні, швидше за все, необхідно замінити атомайзер або заправити рідиною або зарядити акумулятор.
Порада 4. Якщо ви тільки що заправили атомайзер або встановили новий, робіть перші затяжки якомога слабкіше, щоб уникнути попадання рідини в рот: хоча це і не небезпечно, але не дуже приємно.
Порада 5. В Інтернеті можна знайти масу рецептів і способів зробити відповідний саме вам, склад рідини для електронних сигарет в домашніх умовах, або звернутися до thevapery.com.ua и придбати вже готові жидкость для электронной сигареты.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here