Установка ГБО

0
459

Дуже часто можна зіткнутися з негативними відгуками про ГБО. Як правило, люди незадоволені великою витратою газу, значним зниженням потужності двигуна, відмовами системи. На жаль, ці думки народжуються не на порожньому місці, за кожною негативною оцінкою коштує історія безграмотного або неякісного монтажу газобалонної установки. Разом зі зростанням автомобільного ринку і зростанням цін на паливо, стрімко зріс попит на ГБО, однак він не був забезпечений кваліфікованими фахівцями, сама ідея використання скрапленого газу в якості автомобільного палива була поставлена під сумнів. Якщо вам ціково более подробно на сайті http://www.motor-gas.ua.

Що ж потрібно для того, щоб переобладнання автомобіля для їзди на газі приносило економію? Для цього треба щоб встановлюється обладнання було грамотно підібрано і якісно змонтовано. Завдяки нашим знанням і досвіду ми можемо спроектувати грамотну, надійну і безпечну газобалонну установку, яка, будучи якісно змонтованої, буде радувати безпроблемною експлуатацією.

Давайте докладніше розглянемо особливості монтажу ГБО. Установка його компонентів вимагає помітного втручання в конструкцію автомобіля, тому ретельність виконання кожної операції має величезне значення.