Автобазар

0
424

Автопродаж в Україні – це розділ для тих, хто хотів би отримати індивідуальні пропозиції від автосалонів. Скажіть нам, який автомобіль вас цікавить, заповнивши просту форму. У нас найкращій автобазар.

Протягом 10 хвилин з вами зв’яжеться оператор, щоб детально з’ясувати ваші побажання щодо комплектації, кольору автомобіля, термінів придбання і умов фінансування. Автосэйл відправить вашу заявку в автосалони, які продають автомобілі необхідної марки.

Протягом 24 годин на ваш телефон і електронну пошту ви отримаєте від автосалонів детальні пропозиції щодо вартості автомобіля, інформацію про його наявність або терміни поставки, кредитування, страхування, а також приємні бонуси.

Як бачите, купити авто через наш сервіс дуже зручно і просто. При цьому не важливо, чи здійснюється продаж машин автосалонами або приватними особами у будь-якому разі, ще до передпродажного огляду ви отримаєте максимум інформації про вибраний авто.

Як працює пошук

На головній сторінці сервісу розміщений фільтр, який дозволяє вам задати потрібні параметри пошуку: марку і модель авто, область України, рік випуску, пробіг.

За замовчуванням пошук по авторинку буде вестися в базі нових автомобілів. Якщо ви хочете купити бу авто, потрібно зняти галочку «Шукати тільки нові автомобілі».

Зверніть увагу: по мірі того, як ви задаєте потрібні параметри продажу авто, на кнопці «Пошук» змінюється число машин, які відповідають цим ознакам. Залежно від цього ви можете змінювати умови пошуку ще на етапі налаштування фільтрів.