Джинси Levi’s

0
389

Всі дізнаються джинси Levi’s по характерному червоному табу на правому заднє кишені. Він з’явився вперше на культової 501 моделі в 1936 році і перетворився в традиційний фірмовий знак марки. Однак історія бренду знає таб і іншого кольору.

У 1960-х Levi Strauss & Co. випустила лінійку Orange Tab. О так, це був час яскравих забарвлень, де все створювалося під впливом культурних і соціально-політичних змін, коли молоде покоління прагнуло вирватися за межі загальноприйнятої норми, доводячи право на самоідентифікацію. У цей період прагнення до індивідуалізму, починалися експерименти зі стилем, які визначили цілу епоху. Джинси кльоші, Буткат, нашивки, специфічні елементи в декорі — все це характеризувало моделі «помаранчевої лінійки». Джинсы киев на сайті https://nonstopshop.com.ua по дуже вигідним цінам!

Поєднуючи минуле і сьогодення, навесні 2017 оригінальні силуети і принти Orange Tab доповнилися сучасної посадкою і тканинами. Чоловіча лінійка включає моделі 501 Skinny і 505С, для створення яких був використаний той же матеріал, що і при виробництві класичних Orange Tab 60х-70-х років, але з додаванням еластичних компонентів. Топи, футболки і трикотаж відрізняються більш вільним кроєм, а традиційна куртка Trucker придбала бічні прорізні кишені.
Головною моделлю жіночої колекції є укорочені 517 і 505C Levi’s, джинси 721 Vintage High Rise з високою посадкою і кюлоти. Всі моделі мають додаткові шлевки і кишені. У дизайні футболок і топів використовуються архівні принти Orange Tab і класичний логотип Levi’s. Інші сезонні моделі, наприклад, комбінезони та спідниці, відтворюють традиційний стиль 60-70-х років.
 
Мода змінюється часто, але джинси залишаються на гребені хвилі з сезону в сезон. Нові лінійки поступаються місцем ексклюзивним вінтажним серіям, сучасні технології поєднуються з традиціями ретро, ​​а Levi’s продовжує бути вірним собі, створюючи колекції поза часом, відчуваючи настрій кожного покоління.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяОренда авто в Молдавії
Следующая статьяLevi’s