Оренда авто в Молдавії

0
271

Оренда авто без водія по всій території Молдавії. Ви можете розпоряджатися автомобілем на власний розсуд, здійснюючи поїздки за кермом в потрібні вам точки самостійно або з попутниками.

· Прокат авто з водієм (від економ-до преміум-класу) — зручна послуга, яка допоможе вам оперативно і з комфортом вирішувати свої справи в різних точках міста. Також вона стане в нагоді в разі необхідності зустріти гостя, якщо ви раптом не можете зробити цього особисто. І звичайно, вона дозволить вам від душі відпочити в компанії друзів, не турбуючись про необхідність сідати за кермо після бурхливого торжества.

· Корпоративне транспортне обслуговування. Вам необхідно організувати транспорт для ділової делегації, для учасників виставки, забезпечити переміщення в потрібну точку представників того чи іншого підприємства або організації? Для вас діють спеціальні тарифи, завдяки яким поїздки будуть не тільки комфортними, але й вигідними. Ящко вам треба аренда авто в молдове тоді вам треба переглянути пропозицію на сайті http://goodauto.md/.

· Доставка і повернення авто в будь-який час по всій території України. За вашим бажанням, ми доставимо потрібний автомобіль в зазначений вами місце і у вказаний вами час. Ми не встановлюємо меж для ваших подорожей — ви можете повернути авто в будь-якій точці країни.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКардшарінг
Следующая статьяДжинси Levi’s

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here