Лікування прехоті

0
183

Лупа — це ороговілі частинки шкіри голови, які відмирають внаслідок дії грибка. Лупа є легкою формою себорейного дерматиту, якщо її запустити і не лікувати, то вона може призвести до облисіння.

Причинами появи грибка можуть бути жирна і солона їжа, авітаміноз, знижений імунітет, ендокринні дисбаланси, порушення режиму сну, стрес і т.д.

Багато хто помилково вважає, що наявність лупи на волоссі не є медичною проблемою і відносять це до випадкових факторів: не той шампунь, купався в морі, скористався чужий гребінцем, не з’їв той ….

Першопричинами появи подразнення шкіри голови, свербіння і лупи, як правило, є грибок, суха шкіра голови, себорея, наявність паразитів на шкірі голови, а усіляко це результат алергічної реакції. Після визначення спонукають чинників, лікар призначить необхідне курс лечения волос.

90% людей є носіями грибкових утворень, але лупа проявляється далеко не у всіх.

Варто імунній системі дати невеликий збій, грибок швидко активізується і починає рости. При грибкових утвореннях навколо підстави стрижня волосся з’являється велика кількість жирних і липких білих лусочок, що може спричинити за собою почервоніння шкіри голови і свербіж.