Компанія з продажу та комплексному обслуговуванні вантажних шин легкових шин і автошин до автобусів

0
518

Компанія з продажу та комплексному обслуговуванні вантажних шин легкових шин і автошин до автобусів, причепів, сельхозмашинам і спецтехніці, а так само дисків і запчастин для вантажного транспорту.

15 років ми працюємо в шинному бізнесі, купить летние шины Киев можна на сайті http://tyrex.com.ua/.

15 років ми взуваємо вантажні автомобілі, намагаючись пропонувати нашим клієнтам все найкраще, враховуючи їх можливості. Наші менеджери не просто продають шини, вони допомагають покупцеві підібрати шини. Покупці завжди отримають пораду : шини яких виробників і якої торгової марки найкраще купити, виходячи з побажань клієнта.

Для тих, у кого є проблеми з оплатою, є можливість взяти шини в кредит. Якщо потрібні диски, і ми підкажемо, які краще. Любителям екстримальной зимової їзди запропонуємо ланцюга на шини для безпеки.

При купівлі оформлюється гарантія не тільки на куплені шини, але і на послуги по їх установці. А тим, хто купив шини — установка буде безкоштовною!

Ми не просто продаємо шини, ми даємо можливість завдяки хорошій ціновій політиці і правильній роботі спеціалістів по установці шин збільшити пробіг автошин. Що в свою чергу забезпечить зниження вартості одного кілометра пробігу, підвищить безпеку експлуатації транспорту і доставки вантажів, та зменшить витрати підприємства з перевезення грузоов.

ТОВ «ШИННА КОМПАНІЯ» для зручності покупців і клієнтів організувала роботу мережі сервісних центрів у Києві, Борисполі, Дніпропетровську, Одесі та Львові.

В кожному сервісному центрі висококваліфікований персонал запропонує клієнтові повних перелік послуг, пов’язаний з шинами, а саме: продаж нових шин відомих європейських торгових марок, а так само бюджетних шин з Китаю високої якості, наварні шини, б\у шини. Ми виробляємо установку, балансування і ремонт шин будь-якої складності. Всі роботи виконуються на сучасному італійському і німецькому обладнанні фахівцями високого класу з використанням високоякісних матеріалів. На всі пропоновані товари і сервіс компанія надає гарантію, що діє протягом усього строку експлуатації.

В асортименті пропонованих товарів є шини для будь-якого виду транспорту, колісні диски, ланцюги протиковзання, запчастини для вантажного транспорту, авто аксесуари.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here