ЖК «Лісовий квартал»

0
469

ЖК «Лісовий квартал» — комфортний будинок, в якому хочеться оселитися

Згадуючи ЖК «Лісовий квартал» у Броварах, інвестори у відгуках часто акцентують увагу на тому, наскільки грамотно ведеться будівництво цього ЖК. Сучасна монолітно-каркасна технологія гарантує конструкцій надійність і безпеку навіть у разі сейсмічної активності. При будівництві використовуються екологічно чисті і безпечні для здоров’я матеріали. Також інвестори ЖК «Лісовий квартал» у відгуках виділяють високу якість утеплення зовнішніх стін будинків, що дозволяє цілий рік зберігати в квартирах комфортний мікроклімат.

Компанія-забудовник також підготувала приємний «бонус» для молодих сімей — власний дитячий садок на території РК. Він побудований і обладнаний за рахунок забудовника всім необхідним аж до посуду та іграшок, і переданий місту Бровари. Цей об’єкт поряд з ЖК «Лісовий квартал», до речі, також позитивно відзначають на форумах інвесторів. Подібних по-справжньому благодійних ініціатив зараз реалізується дуже мало, і саме вони задають планку для всього ринку нерухомості.

Фінансовий комфорт — важлива складова комфортного життя

ЖК «Лесной квартал» в Броварах — комфорт и здоровье ваших детей у Броварах інвестори вибирають також і за критерієм цін на житло, що також часто згадується у відгуках. Особливо актуальний цей аспект саме для молодих сімей. Вони далеко не завжди можуть дозволити собі зайві витрати на покупку квартири, особливо якщо мова заходить про столичної нерухомості.

ЖК «Лісовий квартал» у Броварах може стати для них справжнім подарунком в такій ситуації — ціни на квартири в ньому, як зазначають на форумах, відчутно нижчі за київські. Фахівці пояснюють це тим, що столичний ринок завжди включає в себе націнку за статус житла. Чого не скажеш, приміром, про міста-супутники і про ЖК «Лісовий квартал» у Броварах. Крім демократичних цін компанія-забудовник пропонує також зручну систему розстрочок. Вона дозволяє розбити платіж за квартиру на зручних для інвестора умовах.

Підводячи підсумок сказаного, молоді сім’ї сьогодні можна тільки привітати — у них є прекрасна можливість забезпечити своїм дітям по-справжньому щасливе дитинство. І ЖК «Лісовий квартал» в Броварах по якості, комфорту і цінами квадратного метра, якщо вірити відгукам, підходить для цієї мети як не можна краще.